פנלים מבודדים

החלטתם בשעה טובה להרחיב את הבית או לשפץ אותו ואתם יודעים שמדובר על פרויקט מורכב, פרויקט שידרוש מכם לא מעט כאב ראש, הוצאה כספית לא מבוטלת וכמובן זמן. בזמן שיפוצים או הרחבה של בית אי אפשר בדרך כלל להישאר בו בעיקר אם יש ילדים קטנים שהסכנות סביבם רבות. הרחבה או שיפוץ של בית שדורשים עיבה שלו לזמן מה דורשים דיור חלופי, ודיור כזה יכולה להיות דירה שכורה או מגורים אצל חברים או קרובי משפחה. בין כך ובין כך לא מדובר על מעבר נוח, ואם אתם רוצים לקצר את המגורים מחוץ לבית אתם יכולים לשלב פנלים מבודדים ולעשות את זה הרבה יותר מהר.

מהם הפנלים?

פנלים מבודדים אלו פנלים מאלומיניום מבודד, פנלים שמגיעים בחתיכות גדולות אותן ניתן כמובן לחתוך ולהתאים בהתאם לצרכים. פנלים מבודדים כשמם כן הם, מבודדים את החלל הפנימי מזה החיצוני הן בכל מה שקשור לחום וקור והן מרעשים. פנלים כאלו מאפשרים שהייה נעימה יותר עם פחות צורך בהפעלה של צרכנים שונים כמו מזגן או תנור, והם ידידותיים לסביבה הן בעצם השימוש בהם והן מכך שלא צריך לעשות שימוש בחומרים לא ידידותיים כחלק מבנייה רגילה בבטון או בבלוקים. בישראל שיטת בנייה זו הולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר, והיום כבר מדובר על איכות שלא נופלת מאיכות הבנייה המוכרת.

צביעה של הפנלים

אחת השאלות שעולות בדרך כלל אצל אלו שמתעניינים בבנייה באמצעות פנלים מבודדים היא האם הם יכולים להיראות כמו קירות רגילים מבטון או שהם מחייבים מראה אחר. התשובה לכך פשוטה, פנים כאלו ניתן לצבוע בשליכט חיצוני בדיוק כמו בלוקים ובטון כך שלא יהיה שום הבדל במראה החיצוני שלהם. אם אתם משלבים את פנלים הללו כתוספת למבנה שכבר קיים כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתאים את הצבעים ואף אחד לא ירגיש בהבדל.

בנייה במהירות האור!

אם בנייה או תוספת בנייה באמצעות בלוקים ובטון מצריכה חודשים ארוכים, בנייה באמצעות פנלים מבודדים מקצרת את הבנייה באופן משמעותי. בנייה קלה עם פנלים כאלו יכולה לקחת חודשים מעטים ואפילו שבועות, ואם מדובר על תוספת בנייה זה יכול לקחת אפילו כמה ימים. אין ספק שהיתרון המרכזי של פנלים כאלו הוא השימוש הפשוט שלהם וההשתלבות המושלמת שלהם עם כל מבנה שהוא.

פנל מבודד קונים רק בע. מעין תעשיות בע"מ!

אם אתם צריכים פנל מבודד בכל כמות שהיא, חברת  ע. מעין תעשיות בע"מ היא החברה אותה אתם מחפשים. לחברה צוות מקצועי מיומן ומסור שישמח לסייע לכם בבחירת הפנלים והגדלים שלהם בהתאם לצרכים שלכם, וישמח לתת לכם הסברים לגבי היתרונות שלהם. בחברת ע. מעין תעשיות בע"מ מקפידים על איכות ועל שירות מצוין, ומאות הלקוחות הקיימים הם ההוכחה לכך!